Nasi partnerzy:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Kursy fonetyczne


Popraw swoją wymowę!

Jeśli natura obdarzyła Cię doskonałym słuchem i nigdy nie miałeś problemu z prawidłowym powtórzeniem zdania po angielsku, to znaczy, że nie musisz czytać dalej.

Jeśli jednak angielskie samogłoski i spółgłoski budzą w Tobie konfuzję, i pomimo wielu miesięcy trudów nadal nie wiesz "z czym to wszystko się je", zapraszamy na nasz krótki kurs fonetyki języka angielskiego!

Zajęcia obejmują cztery 60-minutowe spotkania, w trakcie których omówione zostaną takie spędzające wielu początkującym Słuchaczom problemy jak: relacja pomiędzy językiem pisanym a mówionym, prawidłowa wymowa samogłosek i spółgłosek angielskich, różnice pomiędzy głoskami polskimi a angielskimi, oraz najważniejsze zjawiska fonetyki języka angielskiego. Wszystko wytłumaczone prostym, jasnym językiem, z zastosowaniem przystępnych przykładów.

Nie możemy, co prawda, obiecać, że po naszym kursie Twoja angielska wymowa ulegnie od razu radykalnej metamorfozie, ale damy Ci skuteczne narzędzia, abyś mógł dalej sam pracować nad jej poprawą. Zapraszamy!

 

Poziom zaawansowania: początkujący do średniozaawansowanego

Organizacja zajęć:
4 cotygodniowe spotkania po 60 minut.
Grupy - 4-8 osób.

Zajęcia odbywają się cyklicznie. Skontaktuj się z nami, by uzyskać informacje, kiedy rozpoczyna się kolejna edycja!

 

Zobacz też:
Czy poprawność językowa jest ważna?