Nasi partnerzy:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prestie Schoold of English to brand działającej od 2002 r. Świętokrzyskiej Szkoły Języków Obcych Englsih 4 You!

Misją Prestige School of English w Kielcach jest stworzenie unikalnej oferty szkoleń z języka angielskiego dla najbardziej wymagających klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

Obecnie specjalizujemy się zwłaszcza w wysokiej jakości kursach indywidualnych na dowolnym poziomie zaawansowania, kursach certyfikatowych, kursach języka angielskiego na zamówienie klienta, kursach dla firm oraz instytucji oraz kursach zdalnych.

W kooperacji English 4 You oferujemy także kursy grupowe rewelacyjną metodą Direct.

Wszystkie nasze kursy dostępne są zarówno w wersji stacjonarnej jak i zdalnie!
Nasi ludzie:

Dr hab. Grzegorz Trębicki prof UJK w Kielcach, dyrektor Prestige School of English. Anglistykę ukończył na Uniwersytecie Marie Curie-Skłodowskiej w Lublinie w 1993 roku, doktoryzował się na Uniwersytecie Gdańskim w roku 2005,habilitował się w r. 2016 na Uniwersytecie Wrocławskim. Zdobywca I nagrody w kategorii „przekład” w Konkursie Młodych Twórców, Kraków 1992, laureat stypendium University of East Anglia, Norwich 1999. Obecnie pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

W trakcie swojej 17 letniej kariery zawodowej dr Trębicki robił prawie wszystko, co ma mniejszy lub większy związek z nauczaniem języka angielskiego. Był nauczycielem licealnym (I L. O im. Stefana Żeromskiego), akademickim (WSU, Wszechnica Świętokrzyska, Akademia Świętokrzyska), uczył na kursach i korepetycjach, szkolił firmy i klientów indywidualnych, wreszcie innych lektorów. Certyfikowany egzaminator TOEIC, weryfikator maturalny Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Baczny obserwator nowych trendów w nauczaniu języka angielskiego. Hobbystycznie zainteresowany komputerami i ekonomią. Prywatnie miłośnik literatury wszelakiej oraz podróży egzotycznych.

Artykuły:
Dlaczego szkolenia językowe w firmach przeważnie kończą się fiaskiem?
Czy poprawność językowa jest ważna?

Odwiedź również:
dr Grzegorz Trębicki - Private Language Consulting