Nasi partnerzy:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Język angielski - zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne – czyli tak zwane „one-2-one” – zapewniają doskonałe warunki nauki zwłaszcza dla osób o ściśle sprecyzowanych potrzebach i wymaganiach, które nierzadko trudno byłoby w pełni zrealizować w warunkach standartowego kursu.

Nauka indywidualna pozwala na idealne dostosowanie programu, zastosowanych metod i tempa kursu do Twoich osobistych potrzeb. Daje Ci również możliwość dogodnego ustalenia pory i częstotliwości spotkań.

W trakcie zajęć indywidulanych lektor – a właściwie w tym przypadku twój osobisty „trener językowy” - poświęca Ci 100% swojej uwagi. Na bieżąco modyfikuje program kursu, tak żeby zapewnić maksymalną efektywność nauczania. W zależności od potrzeb sięga do szerokiego repertuaru metod. Metoda bezpośrednia? Komunikatywna? Kontekstowa? Tradycyjna? E-learning? Tu wszystko jest możliwe... niekiedy w ramach tej samej lekcji.

Wszystko dostosowane jest do Ciebie. Chcesz powtórzyć gramatykę? Podszlifować fonetykę? Uzupełnić słownictwo z określonej dziedziny? Skoncentrować się na praktycznej konwersacji? Skutecznie przygotować do certyfikatu? A może po trochu i to i to? Żaden problem. Tutaj Ty rządzisz;)

 

Odwiedź również:
dr Grzegorz Trębicki - Private Language Consulting