Nasi partnerzy:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kurs przygotowawczy do egzaminu IELTS Kielce

 

Osoby pragnące przystąpić do egzaminu IELTS zazwyczaj doskonale same wiedzą, do czego jest on im potrzebny:) Jest to bowiem (w skrócie) jeden z dwóch (obok TOEFL) najpopularniejszych na świecie egzaminów tzw. "egzaminacyjno-nostryfikacyjnych".

Jednocześnie jest on egzaminem stosunkowo niszowym i kursy przygotowujące do niego są rzadko wprowadzane do regularnej oferty przez szkoły językowe (zwłaszcza w Kielcach). Przeważnie jest on jedynie dostępny w ramach stosunkowo drogich zajęć indywidualnych u wybranych korepetytorów (np. patrz dr Grzegorz Trębicki - Private Language Consulting.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Słuchaczy z róznych względów preferujących formę zajeć grupowych chcielibyśmy Wam zaproponować kurs przygotowawczy do IELTS. Zajęcia będą prowadzone przez jednego z najbardziej doświadczonych w tym zakresie kieleckich anglistów, dr hab. Grzegorza Trębickiego, pracownika Instytutu Filologii Obcych UJK.

A oto garść kluczowych informacji:

angielskiWymogi wstępne - test gramatyczno-lekcykalny na poziomie B2 plus rozmowa w języku angielskim.

angielskiZajęcia rozpoczną się w październiku i będę trwać orientacyjnie do końca kwietnia. Kurs obejmie ogółem 60 45-min jednostek lekcyjnych.

angielskiSpotkania będę się odbywac w piątki popołudniu i będą trwały każdorazowo trzy jednostki lekcyjne.

angielskiGrupa w założeniu ma liczyć 5-10 osób.

angielskiCena za cały kurs wyniesie 1790 PLN, płatne w następujących ratach:
1.:490 PLN (przy zapisie); 2 -6: 260 PLN do 2 dn. każdego kolejnego miesiąca (listopad - marzec).

angielskiW założeniu raczej będziemy się koncentrować na module akademickim, który jest trudniejszy i chyba bardziej przydatny.

angielskiUwaga! Celem kursu nie jest doskonalenie języka angielskiego samo w sobie (na to jest trochę za mało czasu) lecz zapoznanie z formatem egzaminu i nauka skutecznego radzenia sobie z jego specyfiką. Program kursu zakłada, że Słuchacz umie się posługiwać językiem angielskim przynajmniej na poziomie B2! Osoby nie spełniające kryteriów będą się mogły uczestniczyć w kursie "na własną odpowiedzialność" po knsultacji z prowadzącym.

angielskiW przypadku zgodnej woli uczestników zakładamy możliwość pewnych zmian/ modyfikacji w programie/organizacji kursu (po uzgodnieniu z prowadzącym).

angielskiW sprawie zapisów/zapytań, wątpliwości prosimy o kontakt bezpośrednio z prowadzącym: g.trebicki(at)angielski-kielce.eu; tel. 502 080 751.

Serdecznie zapraszamy!