Nasi partnerzy:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Język angielski - kursy gramatyczne


Podszlifuj swoją gramatykę!

Masz problemy w szkole? Na uczelni? Przygotowujesz się do ważnego egzaminu, a gramatyka jest Twoim słabym punktem? A może chciałbyś po prostu usystematyzować swoją wiedzę przed dalszą nauką?

Nasze kursy gramatyczne to idealne rozwiązanie dla wszystkich uczących się, którzy z tych czy innych względów chcieliby gruntownie powtórzyć materiał z zakresu gramatyki języka angielskiego. Zakres zagadnień jest na bieżąco dostosowywany do potrzeb Słuchaczy, tak by skoncentrować się na zagadnieniach, które sprawiają im najwięcej trudności. Zapraszamy!

Zobacz też:
Czy poprawność językowa jest ważna?

 

Organizacja zajęć

Kurs standardowy semestralny - spotkania 1xtygodniowo po 2 godziny lekcyjne, ogółem 30 godzin lekcyjnych. Rozpoczęcie zajęć - październik oraz luty.

Kurs przyśpieszony - spotkania 1xtygodniowo po 4 godziny lekcyjne (piątek lub sobota), ogółem 7 spotkań, łącznie 28 godzin lekcyjnych.

 

Poziomy zaawansowania

I. Średniozaawansowany
Dla kogo?
Dla słuchaczy na poziomie intermediate ( B1-B2), osób przygotowujących się do FCE i innych egzaminów o zbliżonej trudności (TELC B1 &B2, TOEIC), gimnazjalistów, licealistów i uczniów szkół średnich, maturzystów zdających maturę na poziomie podstawowym, studentów lektoratów.

II. Zaawansowany
Dla kogo?
Dla Słuchaczy na poziomie advanced (FCE to CAE; B2 - C1), osób przygotowujących się do CAE, CPE i innych egzaminów o zbliżonej trudności, licealistów z klas z rozszerzonym angielskim, maturzystów zdających maturę na poziomie rozszerzonym, kandydatów na anglistykę i studentów pierwszych lat anglistyki.

 

Odwiedź również:
dr Grzegorz Trębicki - Private Language Consulting