Nasi partnerzy:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Angielski dla dzieci w Kielcach

(oferta przygotowana we współpracy z English Fun)

 

Uczymy dzieci już od 3 roku życia, stosując autorskę metodę, wykorzystującą zarówno elementy metod tracdycyjnych jak i bezpośrednich. Grupy dziecięce tworzymy biorąc pod uwagę wiek oraz stopień zaawansowania.

Cena rocznego kursu dla dzieci nieczytających (3-7 lat) to 1251 zł za cały kurs. Kurs obejmuje 60 30- minutowych jednostek lekcyjnych w okresie październik - czerwiec. Przeciętne tempo odbywania zajęć to spotkania 2 x tygodniowo po 30 min. Opłatę podzielono na dogodne raty miesięczne (rata 1 w wysokości 278 zł, raty od 2 do 8 w wysokości 139 zł).

Cena rocznego kursu dla dzieci czytających (8-12 lat) to 1251 zł za cały kurs. Kurs obejmuje 60 45- minutowych jednostek lekcyjnych w okresie październik - czerwiec. Przeciętne tempo odbywania zajęć to spotkania 2 x tygodniowo po 45 min. Opłatę podzielono na dogodne raty miesięczne (rata 1 w wysokości 298 zł, raty od 2 do 8 w wysokości 149 zł).

Przed podjęciem decyzji o zapisaniu dziecka na kurs oraz podpisaniu umowy zapraszamy rodziców wraz z pociechami do wzięcia udziału w lekcji pokazowej, w trakcie której mamy okazję poznać się wzajemnie (zaś nasz lektor jest w stanie oszacować wstępnie poziom zaawansowania poszczególnych Słuchaczy jak również"dopasowanie" grupy;)

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie naszego partnera, Szkoły języka angielskiego dla dzieci English Fun).

Zapraszamy!